SERUS

Logo Serus
locatie

București

Vanzari Auto, Service Mecanica

Bd. Timisoara, Nr. 60 E, Sector 6, Bucuresti

Vanzari Vehicule Noi

021.444.33.35

Program: L-V: 9:00 - 18:00

S-D: închis

Service

021.444.33.35

E-mail service: contact@serus.ro

Program: L-V: 8:00-16:30

S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Nicoleta Petre - director vanzari

0723.533.703

E-mail: nicoleta.petre@serus.ro

Daniel Cazacu - responsabil vanzari showroom

0752.302.402

E-mail: daniel.cazacu@serus.ro

Iulian Radu - consilier vanzari flote

0740.16.16.88

E-mail: iulian.radu@serus.ro

Madalin Bratu - consilier vanzari teren

0743.202.302

E-mail: madalin.bratu@serus.ro

Dan Ceausescu - consilier vanzari teren

0736.379.911

E-mail: dan.ceausescu@serus.ro

Bianca Dragoescu - consilier vanzari showroom

0747.177.077

E-mail: dan.ceausescu@serus.ro

Nicoleta Liana Ene - consilier vanzari showroom

0751.228.879

E-mail: nicoleta.ene@serus.ro

Beniamin Ghita - consilier vanzari showroom

0743.36.33.63

E-mail: beniamin.ghita@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie

Cristian Giurgiu - Sef Departament VO

0757.255.755

E-mail: cristian.giurgiu@serus.ro

Bogdan Oancia - Consilier vanzari auto rulate

0720.344.544

E-mail: bogdan.oancia@serus.ro

Adrian Comaneci - Consilier vanzari auto rulate

0740.121.473

E-mail: adrian.comaneci@serus.ro

locatie

Chiajna - PRO+

Vanzari auto, Service Mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari Daune

Soseaua de Centura, Nr. 17, Chiajna, Jud. Ilfov

Vanzari Vehicule Noi

021.444.33.35

Program: L-V: 9:00 - 18:00

S-D: închis

Service

021.444.33.35

E-mail service: contact@serus.ro

Program: L-V: 8:00-17:00

S-D: închis

Caroserie

021.444.33.35

E-mail: contact@serus.ro

Program: L-V: 8:00 - 17:00

Departament Vanzari Auto

Dan Romanescu - coordonator vanzari

0744.509.632

E-mail: dan.romanescu@serus.ro

Gina Besnila - consilier vanzari

0742.04.04.50

E-mail: gina.besnila@serus.ro

Mugurel Popescu - consilier vanzari flote

0740.16.16.68

E-mail: mugurel.popescu@serus.ro

Timotei Marin - consilier vanzari showroom

0753.244.544

E-mail: timotei.marin@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie

Stefan Predica - consilier vanzari VO

0756.069.222

E-mail: stefan.predica@serus.ro

locatie

Ploiești

Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari Daune

Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiesti

Vanzari Vehicule Noi

021.444.33.35

Program: L-V: 9:00 - 18:00

S-D: închis

Service

021.444.33.35

E-mail service: contact@serus.ro

Program: L-V: 8:00-17:00

S-D: închis

Caroserie

021.444.33.35

E-mail: contact@serus.ro

Program: L-V: 8:00 - 17:00

Vanzari Vehicule Noi

Mirela Anghel - director vanzari Renault

0740.139.220

E-mail: mirela.anghel@serus.ro

Razvan Scarlat - responsabil vanzari Renault

00746.207.493

E-mail: razvan.scarlat@serus.ro

Gabriela Stanescu - consilier vanzari showroom

0748.299.571

E-mail: gabriela.stanescu@serus.ro

Sinziana Deaconu - consilier vanzari showroom

0755.255.355

E-mail: sinziana.deaconu@serus.ro

Robert Bucur – consilier vanzari teren

0726.188.288

E-mail: robert.bucur@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie

Alin Goran - consilier vanzari VO

0740.433.733

E-mail: alin.goran@serus.ro